info@clementas.cz

Podmínky použití internetových stránek clementas.cz

Veškerý obsah uveřejněný na internetových stránkách www.clementas.cz je chráněn autorským právem společnosti Clementas, a.s., (dále jen „Společnost“). Každý návštěvník těchto stránek dává vstupem na webové stránky souhlas s dodržováním těchto podmínek a zásadami ochrany soukromí uvedenými výše a také souhlas s použitím souborů cookies. Uživatelé nezískávají žádná práva k obsahu internetových stránek, kromě omezeného práva tyto stránky užívat v souladu s těmito podmínkami.

POKUD S TĚMITO PODMÍNKAMI NESOUHLASÍTE, OPUSŤTE, PROSÍM, BEZ ODKLADU NAŠE STRÁNKY.

 

Chování uživatelů stránek, odpovědnost

Uživatelé stránek nejsou oprávněni používat obsah stránek Společnosti, nebo materiály z něj, jakýmkoli způsobem, který porušuje právní řád. Při používání těchto stránek uživatelé nejsou oprávněni zasahovat do bezpečnosti těchto stránek, nesmí stránky Společnosti využívat k přenášení škodlivých souborů, ani se snažit proniknout do veřejně nepřístupných míst těchto stránek. Za jakákoli rizika, vyplývající pro uživatele z použití těchto stránek, zcela odpovídá uživatel sám, a Společnost za ně nenese žádnou odpovědnost.

Uživatelé mohou používat internetové stránky společnosti v souladu s těmito podmínkami, mohou jejich obsah tisknout nebo z nich stahovat informace pro své osobní, nekomerční užití.