info@clementas.cz

Clementas Kolín

Clementas Kolín provozuje denní stacionář a odlehčovací službu. Již od roku 2006 nabízíme klientům zázemí moderního, rodinného zařízení s bezbariérovými interiéry a vlastní zahradou, v klidné lokalitě a přitom ve vzdálenosti 15 minut pěšky od centra Kolína.

Naše péče

Detailní informace o rozsahu poskytované péče, ubytování, stravování a dalších službách.

Žádost o přijetí

V případě zájmu o přijetí, vyplňte tuto žádost a my se vám obratem ozveme.

Příjem klienta

Jak postupovat v případě zájmu o přijetí a další informace najdete na této stránce.

Ke stažení

Zde najdete ke stažení ceníky, vzory smluv a další potřebné dokumenty ve formátu PDF.

Kontakty

Důležité kontaktní údaje na pracovníky tohoto domova najdete zde.

Cílem Clementas Kolín je poskytovat klientům takové služby, které jim umožní žít ve svých domácnostech a podpořit tak i pečující osoby, které mohou při péči pracovat, zařídit si osobní záležitosti, odpočinout si a načerpat sílu pro další péči o svého blízkého apod. Poskytujeme proto sociální služby denní stacionář a odlehčovací služba. Do denního stacionáře přichází klienti každý den, čas příchodu a odchodu je individuální, službu totiž poskytujeme od brzkých ranních hodin do pozdního večera. Tuto službu je možné využít denně nebo kdykoli dle potřeby. Odlehčovací služba je poskytována nepřetržitě (s celodenním ubytováním) a klienti ji mohou využít na několik dní až měsíců.

Kapacitně je domov malý, v čemž spočívá jeho kouzlo. Odlehčovací služba disponuje kapacitou 12 klientů a denní stacionář má kapacitu až 20 klientů. Domov sídlí v centru města s vynikající dopravní dostupností (MHD, parkoviště před domovem), ale v klidové zóně bez ruchu města. Budova je plně bezbariérová, útulná a panuje zde velmi milá, příjemná a rodinná atmosféra. Klientům jsou k dispozici vybavené pokoje, společenské prostory a zahrada. V našem týmu pracují zkušení a vstřícní pracovníci, kteří dbají na individuální přístup ke klientům a při péči používají moderními metody. Denně klientům nabízíme společensko-terapeutické aktivity, pořádáme pro ně kulturní a společenské akce. Stravu podáváme pětkrát, respektive šestkrát denně a osobní prádlo klientů i ložní prádlo si pereme sami.

kde nás najdete

Clementas Kolín

Denní stacionář a odlehčovací služba
Rimavské Soboty 923, 280 02 Kolín

IČ: 27023915, DIČ: CZ699006283
číslo datové schránky: bn9bv8y

Vedení domova

Mgr. Lucie Brožková
vedoucí domova
e-mail: lucie.brozkova@clementas.cz
tel.: +420 777 334 419

Recepce

e-mail: kolin@clementas.cz
tel: +420 317 071 850

Soubory ke stažení

Podporují nás