Clementas Mlékovice

  • Mlékovice 66, Toušice, okres Kolín
  • 7 – 16h
  • +420 317 070 550

Domov Clementas Mlékovice se nachází kousek od Prahy v malé středočeské obci Mlékovice. Ve zcela nově zrekonstruované budově v Mlékovicích jsme vybudovali útulný domov, který nabízí klientům veškeré pohodlí, včetně bezbariérového přístupu. K dispozici jsou jedno i vícelůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením. Jídlo vaříme ve vlastní kuchyni. V areálu domova také pořádáme nejrůznější akce, kterých se mohou účastnit také blízcí našich klientů.

mlekovice

O koho se staráme

Pečujeme především o seniory, kteří trpí Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klienty po cévních mozkových příhodách, klienty s omezenou mobilitou i ty, kteří jsou trvale upoutáni na lůžko. Vedení domova Clementas, s roky zkušeností z oboru, sází na zkušený personál v čele se špičkovými specialisty.

Domov Clementas Mlékovice začal přijímat první klienty v létě 2016. Domov tvoří jednotlivé domácnosti, takže i přes celkovou kapacitu 250 lůžek je v našem domově domácká atmosféra a poskytovanou péči tak můžeme přizpůsobit každému klientovi na míru.

Kde nás najdete

Clementas Mlékovice

Domov se zvláštním režimem

Jak se k nám dostanete?

Clementas Mlékovice najdete v malé středočeské obci Mlékovice, východně od Prahy. Je dobře dostupný nejen v rámci Středočeského kraje, ale také z Prahy, Pardubického, Královéhradeckého kraje a kraje Vysočina. 

Autem

Z Prahy můžete jet po hradecké dálnici D11 (sjezd na Český Brod) anebo výpadovkou směrem na Kolín (silnice č. 12). Odbočíte na Kouřim a za chvilku jste v Mlékovicích. Snadno se k nám dostanete také po dálnici D1 a silnici č. 2 směrem na Říčany a Kostelec nad Černými lesy a Malotice, kde odbočíte do Toušice, a odtud už je to jen dva kilometry do Mlékovic.

Parkoviště se nachází v areálu domova.

Veřejnou dopravou

Z Prahy – Háje jeďte autobusem směr Kutnou Horu, vystupte v Zásmukách na náměstí. Zde přestupte na autobus do Toušic – vystupte v Mlékovicích.

Z Prahy – Háje jedou i autobusy PID linka č. 381, které odjíždějí každou celou hodinu. Nejsnazší je dojet do Zásmuk a tam přestoupit na autobus č. 119 přímo do Mlékovic.

Můžete jet vlakem do Kolína, kde přestoupíte na autobusovou linku č. 424 a dojedete rovnou do Mlékovic. Vlakem můžete jet také do Českého Brodu, kde přestoupíte na autobus do Kouřimi, a odtud pojedete linkou č. 424 přes Toušice do Mlékovic.

aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?