O skupině Clementas

Jsme významným soukromým poskytovatelem péče o seniory v České republice. Naše služby poskytujeme zejména v rámci domovů se zvláštním režimem, klienti mohou využít také denní stacionář a odlehčovací službu. Aktuálně provozujeme dvě zařízení ve Středočeském kraji nedaleko Prahy – v Kolíně a Mlékovicích, a dále domov v Janovicích nad Úhlavou v Plzeňském kraji. Otevření dalších domovů připravujeme. V domovech Clementas zajišťujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Jsme členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.

mlekovice

Komu péči poskytujeme

V domovech Clementas se nejčastěji staráme o seniory, kteří onemocněli Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klienty po cévních mozkových příhodách, a dále klienty, kteří z důvodu zdravotního stavu vyžadují specifickou celodenní péči.

Uvědomujeme si, že péče o nemocné vyžaduje citlivý přístup. Proto děláme vše tak, aby se u nás klienti cítili dobře a bezpečně.

Poskytovaná péče

Poskytujeme komplexní sociální a zdravotní péči, která vždy vychází z individuálních potřeb každého klienta. Naším cílem je zajistit klientům maximální pohodlí a prostředí, ve kterém se cítí jako doma.

Více o péči
aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?