Clementas Janovice

  • Rozvojová zóna 504, 340 21 Janovice nad Úhlavou
  • +420 377 010 650

Domov Clementas Janovice se nachází v Janovicích nad Úhlavou nedaleko Klatov v Plzeňském kraji. nad Úhlavou. Ve zcela nově zrekonstruované budově najdete útulný domov, který nabízí péči a veškeré pohodlí, včetně bezbariérového přístupu. K dispozici jsou útulné pokoje s vlastním hygienickým zařízením. Dále klienti mohou využívat příjemné společné prostory, řadu odpočinkových zón, včetně zahrady s parkovou úpravou. Jídlo vaříme ve vlastní kuchyni.


V Clementas Janovice mám strýce. Je tam sice 3 týdny, ale jak jsem poznala, tak Domov je krásný, je tam útulno a čisto :). Jednání personálu je na jedničku, jsem moc spokojená s tím, jak proběhlo jednání i přijmutí mého strýce. Viděla jsem tam i několik usměvavých seniorů, kteří jak je vidět se tam mají dobře a nic jim neschází. Mezi spoustou "Domovů" jsem si pro strýce vybrala tento, protože už jen při hledání na internetu mě tento zaujal a okouzlil.

Mirka L.

O koho se staráme

Péči v domově poskytujeme seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klientům po cévních mozkových příhodách, klientům s omezenou mobilitou i těm, kteří jsou trvale upoutáni na lůžko. Profesionální tým zkušených a empatických zaměstnanců zajišťuje veškerou potřebnou péči a společně s externími odborníky je zárukou kvalitní a bezpečné služby. Péče v domově je rozdělena do jednotlivých domácností s vlastním hygienickým zařízením a koupelnou, a prostředí v domově tak klientům poskytuje dostatek soukromí a přátelskou a domáckou atmosféru. Náš domov je přitom kapacitně velký, takže můžeme využít sdílených benefitů jako je praní prádla v profesionální prádelně, vaření domácího jídla ve vlastní kuchyni a podobně.

Zájemcům o službu ve Středočeském kraji můžeme nabídnout sesterský domov Clementas Mlékovice.

Kde nás najdete

Clementas Janovice

Domov se zvláštním režimem
IČ: 07342802, číslo datové schránky: gk4f2qq

aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?