Clementas Janovice

  • Rozvojová zóna 504, 340 21 Janovice nad Úhlavou
  • +420 775 858 008

Od ledna 2020 přijímáme zaměstnance, abychom byli připraveni na brzké přijímání prvních klientů. Domov Clementas Janovice se nachází v Plzeňském kraji nedaleko Klatov, v Janovicích nad Úhlavou. Ve zcela nově zrekonstruované budově připravujeme útulný domov, který bude nabízet péči a veškeré pohodlí, včetně bezbariérového přístupu. K dispozici budou jedno až třílůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením. Dále budou klienti moci využívat útulné společné prostory, řadu odpočinkových zón, včetně zahrady s parkovou úpravou. Jídlo budeme vařit ve vlastní kuchyni.

mlekovice

O koho se staráme

Péči v domově budeme poskytovat seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klientům po cévních mozkových příhodách, klientům s omezenou mobilitou i těm, kteří jsou trvale upoutáni na lůžko. Profesionální tým zkušených a empatických zaměstnanců zajistí veškerou potřebnou péči a společně s externími odborníky zaručí kvalitní a bezpečnou službu. I přes kapacitu 230 lůžek bude péče v našem domově rozdělena do jednotlivých domácností a nastavena tak, aby odpovídala individuálním potřebám našich klientů a v domově vládla domácká atmosféra. 

Do domova Clementas Janovice začneme klienty přijímat během ledna 2020.  

Zájemcům o službu, kteří potřebují zajistit péči bezodkladně, jsme schopni do doby otevření nabídnout přechodný pobyt v sesterském domově Clementas Mlékovice (Středočeský kraj).

Kde nás najdete

Clementas Janovice

Otevíráme na začátku roku 2020

Jak se k nám dostanete?

Clementas Janovice najdete v rozvojové zóně města Janovice nad Úhlavou, které se nachází v okrese Klatovy v Plzeňském kraji. Město leží na jižním okraji Švihovské vrchoviny při ústí potoka Jelenky do řeky Úhlavy.

Autem

Krátce po projetí Janovic nad Úhlavou odbočte z hlavní silnice doleva směr Strážov. Přibližně po 1 km minete po pravé straně autobusovou zastávku, u které odbočte doprava a vjeďte do bývalého areálu armády ČR. Již jen 150 metrů přímé jízdy a přijedete přímo k budově domova.

Veřejnou dopravou

Do Klatov se lze dobře dostat autobusem i vlakem z různých směrů. Poté je nutné využít autobusovou linku č. 432060 na trase Klatovy-Janovice nad Úhlavou-Strážov-Brtí a zpět, která však jezdí pouze v pracovních dnech. Zastávka, která je cca 150 m od domova, je v jízdních řádech vedena pod názvem „Janovice n. Úhl., Rozvojová zóna“. Autobus zde zastavuje několikrát v průběhu dne.

aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?